Szeretnénk kifejezni elismerésünket mindazoknak, akik nélkül ez nem jöhetett volna létre:
- A Szia kávézó Annája hihetetlen mennyiségű munkát rakott a szervezésbe!
- A zseniális főzőcsapatoknak a hatalmas lelkesedésért, a csodás illatokért és a fenséges ízekért.
- A rendezvényre kilátogató vendégeknek, akik a jelenlétükkel, figyelmükkel és adományaikkal támogatták a kezdeményezést.
- A Koramentorház munkatársainak és önkénteseinek, akik rengeteg energiát és szeretetet beleadva, fáradhatatlanul dolgoztak a rendezvény sikeréért.
- Monka Meseboltjának a szuper kézműves foglalkozásért, valamint azért a káprázatos tortáért, amely egy sikeres licit során végül 400 ezer forintért talált gazdára.
- A tombolatárgyak felajánlóinak, köztük az IZI Pakk teljes kollektívájának (de főleg Gabikának aki a gyűjtést koordinálta!!!), akik rengeteg nagyszerű nyereményekkel gazdagították a sorsolást.
Végezetül hatalmas köszönet jár Szegednek, amiért ismét tanúbizonyságot tett az összefogás erejéről és az önzetlen segítőkészségről. A végeredmény egészen elképesztő: több mint 5 millió forint adomány gyűlt össze! Ez a csodálatos összeg is azt bizonyítja, hogy egy összetartó, szeretetteljes közösség valóban képes csodákra!
A videó alatti zene: Poliplázadás
Még egyszer köszönünk mindent! Mindenkinek, mindent!
